Умивальники, компакти, унітази, пісуари, біде Львів


LAUFEN

LAUFEN


Створення ванної кімнати для життєвого простору: Дизайн, якість та функціональність разом розкривають індивідуальність традицій Швейцарського бренду, лідера міжнародного виробництва.
Ванна кімната як життєвий простір: Дизайн, якість та функціональність взаємодіють між собою, щоб розкрити індивідуальність Швейцарського бренду, всесвітньовідомого виробника.

Головна перевага компанії LAUFEN – це досвід з виробництва кераміки. Найдревніший матеріал, який відомий людству, видобувався ще понад 115 років тому у м.Лауфен (Швейцарія, округ Базель Ленд). Зараз усі раковини, біде та унітази виробляється на найсучаснішому обладнанні, з притаманною швейцарцям точністю. Усе це дає можливість створювати нові шедеври для облаштування ванної кімнати. Для компанії LAUFEN, кожна з них, це осередок спокою та відпочинку в оселі – створений за високими дизайнерськими стандартами. Що робить дизайн від компанії LAUFEN таким особливим? Це оригінальний та індивідуальний підхід, незрівнянна швейцарська якість, та поєднання двох відомих дизайнерських шкіл: італійського стилю та модерну у стилі а-ля Баухауз. LAUFEN це якість у всьому: по-перше, існуючий великий досвід у виробництві, а по-друге, розвинена мережа транспортування та сервісного обслуговування, що надає безліч переваг, як нашій продукції, так і нашим покупцям.

rak ceramics

rak ceramics


Матеріалом для виробництва сантехніки RAK Ceramics служить санфарфор, що є, безумовно, великим плюсом. Адже санфарфор має ряд незаперечних переваг: матеріал більш щільний, менш пористий і майже не поглинає воду. В якості сировини для санфарфора використовують якісні сорти глини.
duravit

duravit


Німецький концерн Duravit – знакове імя на ринку виробів для ванних кімнат. Це один з найбільших виробників санітарної кераміки, сантехнічних аксесуарів і меблів для ванної кімнати, чия історія налічує без малого два століття. Duravit співпрацює з усесвітньо відомими дизайнерами і кожна колекція носить імя автора ідеї і розробника.Вся продукція компанії виготовляється з кращих і екологічно чистіших матеріалів на найсучаснішому устаткуванні, що дало можливість концерну стати одним зі світових лідерів у виробництві сантехніки.