Змішувачі Львів

HANSGROHE

HANSGROHE


Те, що раніше вважалося за звичайну «умивальню», сьогодні є місцем де можна поліпшити здоров’я, відпочити і розслабитися не тільки тілом, але й душею. Вклад Hansgrohe до цього розвитку є визначним. Душ або змішувач з нашої лінійки продукції є шедевром технології та форми, яким можна насолоджуватися кожного дня!
Ми пропонуємо повний набір душів та змішувачів для ванних кімнат і кухонь. Можна обирати різні стилі та з величезного асортименту товарів - починаючи з одинарного душу і закінчуючи складними душовими системами. Для кожного знайдеться річ, що створена саме для Вас, незалежно від ваших потреб, смаку та фінансових можливостей.
KLUDI

KLUDI


Kludi - німецька фірма, один з провідних виробників змішувачів для ванної кімнати і кухні, ми представляємо нашу продукцію на всіх основних світових ринках. Високі вимоги до якості і орієнтація на бажання клієнта - ось, що керує нами!
AXOR

AXOR


Як і будь-яка інша сфера життя, ванни мають свої власні специфічні вимоги. Крім власне функціональних та гігієнічних аспектів, ванни все більше і більше становляться місцем спокою та релаксації, пропонуючи особисту безпеку та розвиток у часи, коли життя прискорюється і є більш сучасним ніж будь-коли, і, таким чином, представляючи проекцію наших вимог, бажань та мрій.
Ми пропонуємо інноваційні дизайнерські рішення для ванних кімнат, в яких користувачі усвідомлюють себе. З цієї причини Axor співпрацює з міжнародними дизайнерами та архітекторами, з якими реалізовує дизайнерські бачення на практиці. Такий діалог надає росту колекціям з унікальним дизайном та революційним кімнатним концепціям - таким різноманітним, як і ті люди, для яких вони зроблені.
R.A.K.Ceramics

R.A.K.Ceramics


Поетичність, прозорість та бездоганність. Вони допомагають нам відчути воду – це надзвичайне джерело оновлення і релаксації. Яскравість і краса білого кольору знову і знову дарують нам безмежне відчуття свіжості і чудової чистоти.