Аксесуари Львів


gessi

gessi


Фірма GESSI спеціалізується на виробництві ексклюзивних змішувачів і аксесуарів для ванної кімнати. Заснована в 1990 році, компанія за вельми короткий термін завоювала репутацію виробника високоякісних виробів, головне достоїнство яких – вишуканий дизайн, естетичне різноманіття, прекрасна колірна гамма і висока якість. На GESSI працює група архітекторів і дизайнерів, що закінчили найвідоміші Академії Витончених Мистецтв Італії.
EMco

EMco


Emco створює аксесуари у всілякій колірній гаммі і різних стилістичних рішень, з елементами декору, які відповідають моделям таких популярних виробників сантехніки, як HANSA, Grohe, Dornbracht та інші.
All.pe

All.pe


Італійська компанія “All.pe”, заснована в 1981 році, займається розробкою і випуском аксесуарів для ванних кімнат. Колекції All.pe добре відомі своєю естетичністю і поєднують класику минулого з новітніми віяннями мінімалізму сьогоднішнього дня. Аксесуари All.pe легко кріпляться і прекрасно вписуються в будь-який дизайн ванної кімнати.
Thg

Thg


Від маленького ремісничого виробництва, створеного в 1950 році, до справжнього моменту історія THG створювалася по-справжньому творчими і зосередженими людьми. На сьогоднішній день - це одне з небагатьох підприємств, де виробництво продукції проходіт всі стадії: від дизайнерської розробки концепції моделі до її повного втілення. Фабрика здатна представити незвичайно широкий асортимент продукції двох торгівельних марок THG і JCD.Компанія THG є визнаним у всьому світі лідером серед виробників змішувачів і аксесуарів класу люкс. Основне покликання фірми - дарувати людям ексклюзивний дизайн, що втілюється у всій своїй продукції.