Порізка Львів


Термін виготовлення замовлення

Термін виготовлення замовлення


Порізка інших листових матеріалів

За допомогою гідроабразиву можлива порізка наступних матеріалів:метал, сплави, сталеві листи, пароніт, гума, лінолеум, поролон, пластик, склотекстоліт, дерево ... У випадку дзеркала, скла, осбливо хочемо звернути вашу увагу на вітраж, елементи якого можна вирізати з особливо чіткою підгонкою.
Політика якості

Політика якості


Товщина різу листових матеріалів становить від 1,2 до 2,2 мм (залежно від потреб Замовника), при цьому похибка відхилення від заданого дизайну може становити максимум 0,2 мм. Це гарантує максимально високу якість продукції і відповідає найвищим європейським стандартам.
Переваги

Переваги


Прорізка граніту та мурмуру на гідро-абразиві дозволяє робити досить точний розкрій, та чітко виконувати прорізи та вирізати отвори та елементи будь-якої конфігурації у матеріалі.

Порізка проводиться тиском води з додаваням абразиву за допомогою компютерного програмування (система ЧПУ), що дозволяє не допустити похибки більшої ніж 2-3 мікр.
Що можна різати

Що можна різати


Мозаїка - це малюнок, або картина, що складається з різнокольорових шматочків одного чи різних видів матеріалу. Шматочки можуть бути правильної чи не правильної форми, схожі або ж різні за розміром, а матеріалом, зазвичай, виступає керамічна плитка, камінь, скло, кераміка, дерево, перламутр тощо.
Вартість порізки

Вартість порізки


Вказані ціни на роздрібні замовлення. Залежно від розміру замовлення, а також для постійних клієнтів та оптових покупців існує гнучка система знижок.