atlas concorde Львів

Intensity

Intensity


Atlas Concorde Intensity – великоформатна керамічна плитка від Atlas Concorde з яскравою, виблискуючою глянсовою поверхнею. Вісім інтенсивних відтінків Atlas Concorde Intensity сприяють відкриттю широких можливостей для проектування ексклюзивних, оригінальних, індивідуалізованих інтерєрів.За рахунок яскравої емалі керамічної плитки Atlas Concorde Intensity поверхня стіни стає яскравою і блискучою, а кольори глибокими. Оригінальні декоративні вирішення серії Atlas Concorde Intensity визначають стилістичну атмосферу інтерєру. Використовуючи різні комбінації кольорів облицювання і декоров, Ви можете отримати інтерєри, що відносяться до різних дизайнерських тенденцій.
ADore

ADore


Витонченість дизайну у поєднанні з яскравими, насиченими кольорами створять у Вашій ванній кімнаті неповторну атмосферу свята і затишку. Починаючи свій ранок в світлій, стильній ванні, Ви заряджатимете бадьорістю і відмінним настроєм на цілий день! Дана колекція представлена широким спектром різних відтінків, що дозволить Вам підібрати відповідну плитку для дизайну Вашої мрії. ADORE Atlas Concorde – кераміка для ванни з виразним характером!
SublImage

SublImage


Секрет її краси – в складних кольорах ніжних відтінків і унікальної щільної, приємної надотик поверхні, текстурамі пудри, що надихнула, і тіней для вік. Ці якості дозволять створити воістину витончений інтерєр.Колекція припаде до смаку як шанувальникам класики, так і тим, хто любить сучасний дизайн, дозволить створити безліч інтерєрів в різних стилях, не обмежуючи Вашу фантазію одним-двома рішеннями.
admiration

admiration


Італійська ретифікована керамічна плитка Admiration фабрики Atlas Concorde сподобається цінителям високого стилю, елегантності і розкоші. Італійські майстри фабрики Atlas Concorde виготовляють серію великоформатної кераміки Admiration з білої глини, глянець поверхні базової плитки буде виглядати єдиним цілим, а доповнення у вигляді декоративних і мозаїчних плиток, вставок і бордюрів дозволить додати інтеєру вашої ванної кімнати виразність. Класичний малюнок натурального каменю в колекції Admiration Atlas Concorde буде актуальний у всі часи.