Керамічна плитка Львів


 

Peronda

Peronda


Продукцію, що випускається під торгівельною маркою Peronda, відрізняє незмінно високу якість і стильний витончений дизайн. Як спадкоємиця більш ніж вікової керамічної традиції, іспанська компанія успішно поєднує багатий досвід минулого з постійним оновленням дизайну продукції, технологій і методів управління. При виготовленні керамічної плитки і керамограніта фабрикою Peronda використовуються сучасні технології і краще устаткування Завдяки своєму досвіду і прагненню до нового, а також завдяки зусиллям працівників компанії, правильній економічній політиці, вже впродовж багатьох років ТМ Peronda має заслужений авторитет і довіру як у постачальників і покупців, так і у інших виробників, що підтверджується плідною співпрацею компанії Peronda з іншими підприємствами керамічної галузі.
ceracasa

ceracasa


Іспанська фабрика Ceracasa почала свою роботу в 1984 році. У виробництві керамічної плитки і керамограніта фабрика використовує лише екологічно чисті матеріали. Керамічна плитка і керамограніт виготовляються з білої і червоної глини. Особливою популярністю у покупців користується безшовний керамічний граніт, що випускається фабрикою. Глянсовий блиск, який створює ефект дзеркальної підлоги, досягається особливою поліровкою, яка є ексклюзивною технологією Cerecasa.
VENIS

VENIS


З моменту створення в 1987 році фабрика Venis характеризується високо технологічними інноваціями і першістю у впровадженні нової продукції. Вона спеціалізується на виробництві настінної і підлогової плитки, керамограніта різних форматів, видів і властивостей. Так само фабрика виробляє відносно новий матеріал як "керамічний паркет" — це керамограніт що імітує паркетну дошку або ламінат.
Rondine Group

Rondine Group


Засноване в 1961 році акціонерне суспільство «Rondine» утворило ядро холдингу, до якого далі увійшли керамічні фабрики «Hilton», «Fontana», «Sassolgrande» і «Bismantona». Починаючи з 1998 року група «Rondine», що складається з трьох заводів, представлена на внутрішньому і зовнішньому ринках двома торговими марками – «RHS» і «Fontana Bismantone». 40 років історії і досвіду дозволили групі «Rondine» сьогодні досягти результатів, завдяки яким вона знаходиться серед найбільш передових в технологічному відношенні виробників керамічного граніту.
imola

imola


Багаті історичні традиції, технологічний рівень, гостра конкуренція — все це знайшло своє віддзеркалення в продукції фірми. Технологія, що постійно розвивається, і нові колекції з оригінальним дизайном забезпечують лідируючі позиції фабрики в даній області.
IRis FMG

IRis FMG


Iris FMG звільняє творчий потенціал архітекторів, проектувальників і планувальників, пропонуючи великий діапазон природного матеріалу, відповідного як для головних проектів, так і до маленьких житлових контекстів. Справжня новина, яка сьогодні дозволяє Iris FMG запропонувати міжнародному ринку унікальний продукт. Найпрекрасніші, рідші типи мармуру, каменя і граніту беруть форму в кольорових плитах, в яких є надзвичайно висока ефективність, тому що сировина (глина, пісок і корисні копалини) відібрана і перевірена Iris FMG, тому що тиск ущільнення неймовірний високо (480 кг на cм2), тому що температура випалення вище чим у вулкані (більш ніж 1 300 °). Сьогодні Iris FMG пропонує архітекторам і проектувальникам більш ніж 60 варіантів плит, в різних варіантах (матовий, напівматовий, полірований, старовинний ефект, структурований), і розміри 120x60, 90x45, 60x60, 60x30, 40x40 і 30x30.
Versace

Versace


Помітна, відверта демонстрація справжньої палацової розкоші. Великий модельєр Джанні Версаче багато працював і для сцени. У традиційну велич античної класики він привносив легку нотку пишної театральності, сміливо перекидаючи містки від світу древніх до сучасного світовідчування.У колекціях Версаче, як і повинно бути в серйозних колекціях плитки, є маса цікавих елементів, бордюрів, куточків, пропонується маса можливостей для цікавих комбінацій, гри на деталях. Але їх потрібно вчитися бачити, відчувати, а не вибирати лише найпрямолінійніші, очевидніші, лежачі на поверхні рішення.
Fap

Fap


Fap Ceramiche є визнаним лідером на ринку керамічної плитки екстра класу. Разом з FAP ти розкриєш свій світ, то що тебе втілює. FAP пропонує облицювальну плитку для стенів і підлоги, а також проектує цілі рішення, які в дизайні ванної кімнати і удома, відображають індивідуальність персони, що живе в нім. В рамках виробничо-технологічної стратегії компанії було створено підприємство, виробнича потужність якого складає 3 мільйони квадратних метрів керамічної плитки в рік, а продукція включає облицювальну плитку з білої глини і підлогову плитку з керамограніта. Виробничий процес на фабриці FAP Ceramiche — від підготовки сировини до упаковки повністю контролюється на самому підприємстві. FAP Ceramiche визнана виробником продукції вищої якості, здатним упроваджувати нові ідеї, використовуючи при цьому збалансоване поєднання традицій і сучасних тенденцій, технічної якості і творчого підходу. За допомогою FAP ви знайдете свій світ і зможете виразити себе: адже Ваша ванна кімната і Ваш будинок можуть сказати про Вас багато що.
atlas concorde

atlas concorde


«Кераміка як цінність» — ось девіз фабрики ATLAS CONCORDE (атлас конкорд). Ceramiche Atlas Concorde почала свою деятельнотсь в 1969 як виробник напівфабрикатів в Spezzano di Fiorano Emilia-romagna в серці керамічного району. У 1976 в Finale Emilia була відкрита друга компанія, що працювала під маркою Ceramica Atlas і виробляла підлогу подвійного випалення і стінну плитку.Подальше злиття два марок отримало назву Atlas Concorde. Компанія проводить орієнтовану на клієнта політику, яка підкреслює хороше управління співробітниками усередині самої компанії. У асортимент продукції фабрики входить велика кількість серій різних типів плитки: керамічний граніт для приміщень самого різного призначення і дизайну, плитка для кухні, плитка для ванних кімнат.Подальше злиття два марок отримало назву Atlas Concorde. Компанія проводить орієнтовану на клієнта політику, яка підкреслює хороше управління співробітниками усередині самої компанії. У асортимент продукції фабрики входить велика кількість серій різних типів плитки: керамічний граніт для приміщень самого різного призначення і дизайну, плитка для кухні, плитка для ванних кімнат.Варто окремо виділити серію DOLMEN, прекрасно відповідну для виконання вхідних груп, пандусів, паркінгів, садових доріжок і італійських двориків
aparici

aparici


Aparici виробляє і поставляє на міжнародний ринок підлогову і облицювальну плитку з кераміки і керамограніта. Фабрика Aparici маючи багатолітній досвід у виробництві плитки, роблячи ставку на якість і інновацію у виробництві, вимогливо відбираючи матеріал для своєї продукції, все це робить фабрику Aparici лідером продажів керамічної плитки.Останнім часом тенденції ринку показують що все частіше керамічну плитку розглядають не лише як будівельний матеріал, але і як ключовий елемент в створенні свого житла. Тому фабрика Aparici все більше уваги приділяє науково-дослідній роботі і дизайну.
Ceramica Bardelli

Ceramica Bardelli


Плитка для стін від відомого італійського виробника Ceramica Bardelli особливого представлення не потребує. Завдяки неповторному, властивому лише цьому виробникові дизайну, фантастично яскравій колірній гаммі, різноманітності розмірів і незмінно високій якості продукції ця плитка для стін вже давно стала класичним вибором естетів і багатьох маститих дизайнерів і архітекторів.
Supergres

Supergres


Керамічна плитка SUPERGRES сполучає в собі інноваційні форми разом з класичними, витонченими відтінками і образами, що говорять. У керамічній плитці SUPERGRES Ви знайдете все: від упевненої чарівливості традицій до найсміливішого авангарду і мінімалістських геометричних візерунків. Облицювальна плитка SUPERGRES з єднання декількох стилів і рішень з метою створення живої затишної атмосфери, ідеально влаштованої для тих, хто в ній живе.